O nás

Jednoducho Názorne Pravdivo

Spoločnosť JNP Finance, a.s. sa od svojho vzniku začiatkom roku 2011 zameriava na poskytovanie finančných služieb s cieľom zabezpečiť pre našich klientov komplexné finančné zaistenie pre prípad nečakaného ohrozenia ich rodinných alebo firemných financií cez krédo Jednoducho Názorne Pravdivo.

Spoločnosť JNP Finance, a.s. vznikla ako nezávislá maklérska spoločnosť na základe dlhoročných skúseností TOP manažmentu spoločnosti v oblasti finančníctva, poisťovníctva a riadenia obchodných štruktúr.                  V spoločnosti JNP Finance, a.s. si zakladáme na rodinnom prístupe k spolupracovníkom založenom na otvorenosti podmienok a vzájomnej dôvery s cieľom zabezpečiť klientom komplexné finančné zaistenie. Staviame na kvalitnej príprave našich spolupracovníkov tak, aby klientom poskytovali kvalitné a nezávislé služby.

Pre našich spolupracovníkov vytvárame zázemie na stabilných miestach v kamenných pobočkách s rýchlym prístupom k informáciám v komplexnom vlastnom internom systéme tak, aby vedeli svojim klientom poskytnúť komplexné, transparentné a správne informácie z celého finančného trhu od našich zmluvných finančných inštitúcií a vedeli im odporučiť optimálne riešenie podľa ich individuálnych potrieb z toho najlepšieho na trhu.

Našou filozofiou je pomáhať klientom orientovať sa v spleti finančných produktov a chápať ich význam pre udržovanie a zvyšovanie štandardu kvality ich života. Základom našej práce je náš klient a jeho spokojnosť. Disponujeme znalosťou produktov na finančnom trhu a schopnosťami nachádzať pre našich klientov rozumné riešenia, ako vytvárať finančné zdroje, ako s nimi rozumne hospodáriť a chrániť ho v prípade nešťastia.

Sme zameraný na individuálny prístup nášho obchodníka a jeho schopnosť zarábať si vlastnými províziami. Nie sme multilevelová spoločnosť s dôrazom na kariérny rast. Máme dvojstupňový spôsob riadenia so zameraním na rozvoj príjmu a odbornosti obchodníka.

Spolupracujeme a odoberáme darčeky pre klientov vyrobené ako fairtrade výrobky Chránenej dielne Kopeček, Neratov.

Naše hodnoty

  • Profesionalita
  • Rešpekt ku klientom a spolupracovníkom
  • Slušnosť a dodržanie slova, radosť zo spoločnej práce
  • Skúsenosť a znalosť prostredia trhu z obidvoch strán v prospech klienta

Postupne rozširujeme svoje agentúry po celom území Slovenska, pričom v súčasnosti sme zastúpení v Bratislave, v Košiciach, Trnave, Spišskej Novej Vsi, v Snine i Humennom. Na našich agentúrach Vás privítajú naši finanční sprostredkovatelia.

> 10 tisíc spokojných klientov

> 20 tisíc uzatvorených zmlúv

> 30  rokov skúseností na finančnom trhu